K30 oslávi 50desiat

Naša škola už nie je žiadna mladá slečna, ale dáma v najlepších rokoch, ktorá už v júni začne s oslavou okrúhleho jubilea. Opýtali sme sa preto štvrtákov, čo by svojej škole zaželali:

Amálka Fitzová: Aby sa táto škola menila iba k lepšiemu. Ale hlavne aby ostala navždy taká super, aká je a aby tu stála ešte veľa, veľa rokov. A aby bola Valpurgina noc.

Bibka Sotáková: Ja našej škole prajem, aby sa deti v škole rozvíjali, aby tu ešte dlho stála, aby tu boli samí milí učitelia.

Maška Škultétyová: Ja našej škole prajem, aby mala veľa dobrých, úspešných a inteligentných žiakov a aby sa jej stále tak darilo.

Viki Počekajová: Našej škole prajem, aby ostala stáť ešte dlhé roky a aby sa nemenila, lebo teraz je to najúžasnejšia škola na svete.

Jakub Hreha: Aby zo školy odišli len múdre deti.

Samko Prusák: Našej škole prajem určite, aby tu zostala aj ďalších 50 rokov, aby tu boli hlavne milí, dobrí a múdri učitelia a aby bola stále pekná, moderná.

Bianka Bartošová: Aby sa naša škola mohla ešte dlhé roky pýšiť múdrosťou žiakov. Aby z tejto školy odchádzali samé vzdelané deti. Aby aj naďalej boli v tejto škole samí milí učitelia, ako doteraz.

Daniel Hojdan: Aby mala škola rybník a v ňom ryby, korytnačky a žaby.

Lili Ela Rusňáková: Aby škola mala ešte dlho také dobré akcie.

Peťka Kukuruďová: Aby stále boli takí dobrí učitelia a vychovávateľky ako doteraz.