Halloween

Vo štvrtok sme mali v 4. A zážitkové vyučovanie. Halloween bol spojený s výstavou vyrezávaných tekvíc. Všetci sme prišli do školy preoblečení za čarodejnice, duchov, upírov a iné strašidlá. Prvú hodinu sme mali slovenčinu. Každá skupina dostala nedokončený príbeh a my sme mali za úlohu dokončiť ho. Príbehy sa nám veľmi vydarili a hneď na začiatok navodili správnu atmosféru. Ale to ešte nie je všetko. Ďalšia halloweenska úloha sa objavila na tretej hodine - matematike. Pracovali sme znova v skupinkách. Po triede boli poschovávané slovné úlohy. Museli sme ich nájsť a vypočítať. Po matematike bolo vyhodnotenie tekvíc. Potom sme odchádzali na angličtinu. Posledná hodina bola vlastiveda a na konci vyučovania mala pre nás pani učiteľka pripravené balóniky. Celý deň sme si pochutnávali na halloweenskych dobrotách. Nechýbali domáce koláčiky, ovocie a sladkosti.

Maška Škultétyová, 4. A

HALLOWEEN

Eliška Tomašcová, 4. B

Dnes je Halloween,

schovám sa hneď za komín.

Tam svoju tekvicu mám,

tam si ju vyrezávam.