Čo vám v škole chýba?

Martin, 6.ročník: „Mne tu chýba knižnica, ktorá by mohla byť otvorená aj popoludní a tiež miesto na odkladanie bicyklov. Malo by byť také, aby som sa nemusel báť, že mi bicykel niekto ukradne.“

René, 6. ročník: „Aby iné hodiny okrem telesnej neboli a aby bola na obed iba pizza a lepší internet s neobmedzeným pripojením.“

Dávid, 9. ročník: „Vedel by som si predstaviť raz za polrok súťaž s vedľajšou školou, kde by sme si zmerali sily v rôznych športoch. Samozrejme by s tým ale musela súhlasiť aj druhá strana.“

Miška, Lucka, Laura, 6. ročník: „Bufet.“ Terezka: „Aj s predavačom.“

Ema, 7. ročník: „Teplá voda, najmä v zime. A tiež väčšie skrinky, pretože v zime sa tam nepomestí všetko.“

Natália, 8. ročník: „Ak už máme povinné čítanie, mohli by sme tu mať nejakú knižnicu a tiež dielne na techniku alebo nejakú kuchynku.“

Klaudia, 6. ročník: „Aby sme každú hodinu pracovali s interaktívnou tabuľou.“

Alexandra, 6. ročník: „Aby sme mohli byť aj cez malé prestávky na chodbe.“

Leandra, 8. ročník: „V lete, keď je horúco zrušiť chodenie do átria, alebo aby to bolo dobrovoľné.“

Taylor, 8. ročník: „Aby sme mali praktickú techniku a svet práce.“

Sarah, 7. ročník: „Eskalátor. A aby učitelia nepredlžovali hodiny na úkor prestávok.“

Ľubomír, 7. ročník: „Tablety alebo notebooky namiesto učebníc.“

Adam, 7. ročník: „ Lepšie obedy, alebo mať možnosť výberu z dvoch jedál.“

Slavo, 9. ročník: „Viac učenia a kratšie prestávky.“

O názor sme poprosili pána riaditeľa Mgr. Pavla Horňáka: „Martinovi by som pripomenul, že v átriu máme bezpečné miesto na odkladanie bicyklov. Svoj bicykel si môže zamknúť o kovový bicyklový stojan a átrium je uzavreté. Takže nikto mu bicykel neukradne.

Reného by som informoval, že máme najrýchlejší internet minimálne v Košiciach.“

Magdaléna Gabániová